• Güzelyurt Mahallesi 2128. Sokak No:4/I Esenyurt İstanbul
  • PZT/CMT : 9:00 - 20:00
  • +90 553 404 37 38

Entegre Lojistik Hizmetleri

Entegre Lojistik Hizmetleri

Entegre lojistik destek uygulamalarımız ile size sunduğumuz hizmetleri salt yük nakliyesi mertebesinden çıkartarak çok daha zengin ve katma değerli bir noktaya taşıyoruz. Lojistiğini üstleneceğimiz ürünlerin ihtiyaç duydukları hijyen ve ortam koşullarının kusursuz şekilde sağlanması, tedarik zincirinin verimli şekilde organize edilmesi, bütüm yasal süreçlerin, gerekli belgelerin temin edilmesi ve mevzuatla ilgili bilgilendirmelerin yapılması ve daha çok alanda lojistik süreçlerin planlanması konusunda sunduğumuz hizmetlerimizle işinizi eksiksiz şekilde yapmanıza destek sağlıyoruz.

GÜMRÜK HİZMETLERİ
Sektörünüz ne olursa olsun, yükünüzün dünyanın herhangi bir noktasına yapacağı lojistik yolculukta ihtiyacınız olan bütün gümrük hizmetlerini eksiksiz şekilde tespit ederek sizlere doğru çözüm önerilerini sunuyoruz. Mevcut gümrük noktalarında sizlere hizmet sunabilmek için bekleyen ve evrak akışını aksatmadan sürdürebilmek için çalışan tecrübeli ekibimizle her zaman yanınızdayız.

CROSS-DOCK TAŞIMALARI
Sunduğumuz çapraz sevkiyat çözümlerimiz sayesinde, üretim işleminiz tamamlandığında lojistik destek sağlayarak, ürünlerinizin ait oldukları adrese teslim edilmesini sağlıyor ve bu sayede depolama masraflarınızın azaltılmasına katkıda bulunuyoruz. Lojistik süreçlerinizde rekabet avantajı sağlamak adına uygulanabilecek önemli tedarik zinciri stratejilerinden biri olan Cross-Dock, yani çapraz sevkiyat; titizlikle ve doğru zamanlamayla planlanması gereken önemli bir lojistik süreç. Azal Express olarak, deneyimli ve profesyonel ekibimizle bu süreçlerde firmanıza değer katan, güvenilir bir çözüm ortağı olarak her zaman yanınızdayız.

ULUSLARARASI DAĞITIM
Ait olduğunuz sektörde, pazar hacminizi genişletmek ve tüm lojistik ihtiyaçlarınızı eksiksiz şekilde karşılayabilmek için her zaman yanınızdayız. Yükünüzün dünyanın dört bir yanına güvenle ulaştırılabilmesi için çalışıyor, küreselleşen dünyada, firmanızı geleceğe taşımanıza destek olmaktan onur duyuyoruz. Kaynağınız veya hedefiniz nerede olursa olsun dünyayı sizin için daha küçük hale getirmek bizim görevimiz. Uzman ekibimiz ve yüksek motivasyonumuzla sizlere çözüm odaklı hizmet üretebilmek için çalışıyoruz.

GÜMRÜKLÜ VE GÜMRÜKSÜZ DEPOLAMA HİZMETLERİ
Azal Express olarak, üretim yapınıza ve beklentilerinize göre uyarlanabilen esnek çözümlerimizle ihtiyaçlarınızı ekonomik şekilde karşılamayı amaçladığımız depolama hizmetlerimizle de yanınızdayız. Sizlere dünyanın çok noktasında, ürününüzün ihtiyaç duyacağı saklama koşullarını sunan, sıkıntısız güvenlik sistemleriyle 7/24 korunan, en gelişmiş depo yönetimi ve takip sistemlerine entegre, modern ve hijyenik depolama ve saklama çözümleri sunuyoruz.

KATMA DEĞERLİ HİZMETLER
Azal Express olarak birlikte çalıştığımız her müşteri bizim için özel ve değerlidir. Yüklerinizin yalnızca, üretimden başlayıp ait oldukları son adrese güvenli ve sağlam biçimde ulaştırılmasıyla yetinmiyor, ek olarak, çalıştığımız her firmaya geniş spektrumlu ve katma değerli hizmetler sunuyoruz. Üretim planınıza göre, paketleme, etiketleme, fiyat etiketi ekleme, ürün kontrolü, ambalajlama, elleçleme, yerleştirme gibi tüm ek hizmetleri; üretim ve lojistik süreçlerinizi en verimli hususta yönetebilmeniz için sizlere sunuyoruz.

Telefon
WhatsApp
Instagram
Telegram