• Güzelyurt Mahallesi 2128. Sokak No:4/I Esenyurt İstanbul
  • PZT/CMT : 9:00 - 20:00
  • +90 553 404 37 38

Havayolu Taşımacılığı

Havayolu Taşımacılığı

Havayolu taşımacılığı firmaları arasında size en uygun hizmeti verebilmek için en hızlı nakliye yolu olan uçak taşımacılığında da özveri ile çalışıyoruz. Global charter ağımızdaki zengin hava kargo seçeneklerimizle aşağıda sıraladığımız yük gruplarının tamamında hizmet veriyoruz.

Havayolu Taşımacılığında Sunduğumuz Lojistik Servisler;
- Tekstil ürünleri
- Yedek parça
- Tehlikeli ve yanıcı maddeler
- Zati eşyalar
- Beyaz eşya ve elektronik aksamlar
- Çiçek
- Gıda
- Yaş sebze ve meyve
- Deniz ürünleri
- Konserve
- Zeytinyağı

İşinizin başarısı ve üretkenliğiniz için uluslararası havayolu taşımacılığı konusundaki bütün yenilikleri takip ediyor, alanımızda her gün gelişerek en büyük hava kargo şirketlerinin arasında yer almak için yol alıyoruz. İlk andan, son teslim aşamasına kadar hava kargolarınızın takibini titizlikle sürdürüyor, tedarik zincirinizin her an kontrol altında olmasını sağlıyor ve böylece ithalatçı ve ihracatçı firmaların tüm ticari bağlantılarını güvence altına alıyoruz.

Havayolu lojistik hizmetleri konusundaki bütün deneyimimizi, verimliliğinizi artırmak için kullanıyoruz. En hızlı nakliye yöntemlerinden biri olan hava kargo taşımacılığı ile küçük ya da büyük çaplı tüm transferlerinizin dünyanın uzak mesafelerine bile kolaylıkla ulaşması için çalışıyoruz.

Telefon
WhatsApp
Instagram
Telegram